Kontrola plnění tras
Zkontaktujte se s námi již dnes pro získání dalších informací nebo objednání dema!

Pokud je pro Vás důležitá kontrola plnění plánu tras a jeho srovnání s tím, co Vám vykazují řidiči, obchodní zástupci nebo servisní technici, je PIXAM Navicon řešením přesně pro Vás. A nejen to. Aplikace Vám umožní kontrolovat, zda činnost byla realizována v dohodnutém termínu se zákazníkem jak v reálném čase tak i zpětně.

 

Jakmile dnes provádíte kontrolu činnosti pracovníků v terénu, velmi pravěpodobně víte, kudy jel a kolik ujel kilometrů. Díky řešení PIXAM Navicon však získáte navíc informaci kolik kilometrů měl ujet a zda byly návštěvy realizovány v termínu. A to okamžitě a přehledně se zobrazením na mapě. Srovnání získáte i v případě, kdy GPS jednotky nemáte ve vozidlech instalovány díky unikátnímu řešení PIXAM. Navíc:

  • získáte srovnání předpokládané trasy s trasou skutečnou i v reálném čase s tím, že okamžitě vidíte i způsoby odchylky od plánu
  • výstupem je mj. srovnání předpokládaných a skutečně ujetých kilometrů po jednotlivých úsecích trasy
  • v případě kontroly plnění trasy v reálném čase získáte díky PIXAM Navicon informaci o předpokládané době příjezdu na další zastávku s možností automatického informování zákazníka s upřesněním času příjezdu
  • trasy je možné kdykoli kontrolovat i zpětně, vždy když budete potřebovat
  • díky PIXAM Navicon jsou odchylky velmi přehledně vidět na mapě a odpadá nutnost pracného sběru údajů pro kontrolu

 

Přesnější představu o funkcionalitě jednotlivých verzí PIXAM Navicon získáte spuštěním prezentací pro kontrolu výkazu řidičů, sledování plnění plánu tras obchodních zástupců a kontrolu plnění plánu servisu.

 

Pro více informací o tomto unikátním řešení, které zvýší Váš přehled nad vykazovanými kilometry a tím přispěje k dalšímu snížení Vašich nákladů volejte již dnes na +420 251510146 nebo pište na office(at)ganymed.cz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objednejte si demo již dnes a pište na office(at)ganymed.cz!